Pistole Sig Sauer 1911 Emperor Scorpion FS, .45 ACP

Kód: 1911R-45-ESCPN
Značka: Sig Sauer
45 980 Kč 38 000 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení

Full-Size varianta legendární pistole 1911 v líbivém FDE kabátku od výrobce Sig Sauer. Emperor Scorpion se pyšní spoušťovým mechanismem Single-Action Only (SAO), skeletizovanou spouští, světlovodnými mířidly SIGLITE a texturovanými střenkami z kompozitního materiálu G-10.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Emperor Scorpion je Full-Size varianta legendární pistole 1911 od výrobce Sig Sauer. Závěr i rám v líbivém FDE kabátku (Flat Dark Earth) jsou ošetřeny povrchovou úpravou PVD, která je chrání před korozí a opotřebením. Vyfrézované drážky na přední a zadní straně závěru usnadňují manipulaci.

Rám je opatřený Picatinny lištou a doplňují ho černé texturované střenky z kompozitního materiálu G-10. Zdrsněné plochy na přední a zadní straně rukojeti společně s prodlouženým bobřím ocasem zaručují pevný a jistý úchop.

Hlaveň z uhlíkové oceli má délku 5" (127 mm) a její ústí není zakončeno závitem. Zbraň je osazená světlovodnými mířidly SIGLITE a spoušť i kohout mají skeletizovaný profil.

Pistole se dodává se dvěma zásobníky s kapacitou na 8 nábojů v ráži .45 ACP.

Hlavní výhody

  • Full-Size 1911
  • Povrchová úprava PVD FDE
  • Světlovodná mířidla SIGLITE
  • Texturované střenky G10
  • Prodloužený bobří ocas
  • Skeletizovaná spoušť a kohout

Obsah balení

  • Pistole
  • 2x zásobník (8 ran)

Doplňkové parametry

Kategorie: Pistole
Ráže: .45 Auto
Spoušťový mechanismus: SAO
Kapacita zásobníku: 8 ran
Délka hlavně: 5" (127 mm)
Materiál hlavně: Uhlíková ocel
Materiál závěru: Nerezová ocel
Povrchová úprava: FDE PVD
Materiál rámu: Nerezová ocel
Střenky: G-10
Velikost zbraně: Full-Size
Montážní rozhraní: Picatinny
Mířidla: Světlovodná SIGLITE
Celková délka: 221 mm
Šířka: 36 mm
Výška: 140 mm
Hmotnost: 1179 g

Sig Sauer 1911 Emperor Scorpion FS, .45 ACP

Sig Sauer 1911 Emperor Scorpion FS, .45 ACP

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Sig Sauer je světově uznávaný výrobce špičkových ručních palných zbraní se sídlem ve Švýcarsku a Spojených státech. Společnost se specializuje na výrobu pistolí, pušek a opakovacích zbraní pro armádní i civilní trh. Jejich produkty jsou známé svou spolehlivostí, vysokou kvalitou zpracování a inovativním designem. Firma se v současnosti řadí mezi 5 největších výrobců zbraní na světě.

Pistole Sig Sauer

V naší nabídce najdete širokou škálu různých modelů, od Full-Size až po Micro-Compact. Sig Sauer P365 je ideální volbou pro každodenní skryté nošení. Sportovní střelce jistě potěší Sig Sauer Legion SAO nebo P320 Spectre Comp Blackout. Milovníci klasických 1911 si také přijdou na své s modely Emperor Scorpion a STX. Nemůžeme také opomenout služební pistoli americké armády - Sig Sauer P320-M17.

Pušky a karabiny Sig Sauer

V nabídce máme také karabiny v pistolové ráži Sig Sauer MPX PCC a MPX 8" SBR. Pokud hledáte něco ve .223, tak si rozhodně prohlédněte MCX Spear LT 11,5" v líbivém pískovém kabátku.