Sleva 10 % na AREX Delta pro čerstvé držitele ZP

Jste novopečeným majitelem zbrojního průkazu a vybíráte si pistoli? Všichni střelci, kteří si v posledním roce vyřídili zbroják mohou nyní získat slevu 10 % na pistole AREX Delta.

Co je pro získání slevy třeba udělat?

Všichni noví držitelé zbrojního průkazu mohou nyní zakoupit pistoli AREX Delta o 10 % levněji.

Máte první zbrojní průkaz, který byl vydán nejpozději 14. 3. 2023 

Kontaktujte svého střeleckého instruktora

Sleva 10 % na pistole AREX Delta je Vaše

Podmínky akce

Slevu 10 % na pistoli AREX Delta mohou uplatnit všichni novopečení majitelé ZP. Slevu si můžete vyžádat u vašeho střeleckého instruktora, případně ho odkažte na naše stránky, aby nás mohl kontaktovat. Podmínkou pro uplatnění slevy je, že od vydání prvního ZP neuběhlo více než 365 dní

Trvání akce

Akce platí do konce června 2024 a vztahuje se na všechny střelce, kteří v uplynulém roce získali zbrojní průkaz (tj. nejpozději od 14. 3. 2023).

 

Sleva se vztahuje na tyto modely:

.
.
.

AREX dealer lokátor

Pistoli si můžete zakoupit u nás nebo se na ni přijít podívat do naší kamenné prodejny v Ostravě-Zábřehu. Pokud máte Ostravu z ruky, tak můžete využít náš AREX dealer lokátor, ve kterém najdete všechny prodejce, certifikované zbrojíře a střelnice po celé ČR.

DEFENDIA RANGE

Chcete si z pistolí AREX zastřílet? Doporučujeme navštívit jednu z našich předváděcích akcí DEFENDIA RANGE, která se koná ve stanovených termínech na střelnicích po celé republice a zbraně jsou k zapůjčení zdarma.