Pistole samonabíjecí Taurus G2c, ráže 9 mm Luger

Kód: TAU10018432
Značka: Taurus
9 900 Kč 8 181,82 Kč bez DPH
Prodej ukončen
Možnosti doručení

Bezkonkurenční poměr ceny a kvality to je pistole Taurus G2c ráže 9 mm Luger vhodná pro skryté nošení, ale i pro zábavní střelbu na terč. Spoušť je SA s funkcí Re-Strike, kapacita zásobníku je velmi solidních 12+1 nábojů, dále pistole zaujme mířidly se 3 bílými tečkami, kompaktními rozměry a nízkou váhou. Díky polymerovému rámu s dobrou ergonomií a zdrsněnou rukojetí padne dobře do ruky a střelba je tak příjemná a klidná.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Manuální a jazýčková pojistka ve spoušti zajišťuje maximální bezpečnost pistole. Pistole má na horní hraně závěru výstražník náboje v komoře. Hledí je výškově a stranově stavitelné. Díky railu můžete pistoli lze osadit libovolným příslušenstvím.

Balení obsahuje: pistoli, 3x 12 ranný zásobník, nabíječku, kartáček a přepravní kufr.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pistole
Ráže: 9 mm luger (9x19)
Délka: 16 cm
Výška: 12,95 cm
Šířka: 3,05 cm
Délka hlavně: 3,2" (8,13 cm)
Váha: 623 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Taurus je největší výrobce krátkých zbraní na světě

Taurus je zbrojovka s 82letou historií a dobrou pověstí. Slovo Taurus znamená v latině býk. Býk od pradávna představuje sílu a ráznost. Taurus je tímto konceptem inspirován. Díky tomu se Taurus stal největším prodejcem krátkých zbraní na světě, co se objemu týče.

Společnost sídlí v São Leopoldo v Rio Grande do Sul a má dvě výrobní jednotky: jednu v Bainbridge v Georgii (USA) a druhou ve státě Harijána v Indii. Taurus má kompletní portfolio výrobků, které se skládá z revolverů, pistolí, samopalů, pušek, karabin, kulovnic i brokovnic. Zbraně Taurus naleznete na civilnímu, vojenskému a policejnímu trhu v Brazílii a ve více než 100 zemích.

Zbraně Taurus jsou skvělou volbou pro střelce, kteří hledají dobrý poměr mezi cenou a kvalitou. Nenechte se zmýlit, že se jedná pouze o levnou alternativu známějších značek. Řada modelů je podobná pistolím Beretta, revolverům Smith & Wesson, apod, kterým dnes může směle konkurovat. Velké oblibě především mezi začínajícími střelci se těší cenově dostupná varianta postavená na platformě AR-15 v podobě Taurus T4.