Samonabíjecí pistole TAURUS G3C, ráže 9mm Luger

Kód: TAU10025110
Značka: Taurus
11 900 Kč 9 834,71 Kč bez DPH
Na objednávku
Možnosti doručení

Pistole Taurus G3c staví na osvědčených základech, díky nimž se kompaktní řada G stala jednou z nejpopulárnějších ručních zbraní pro osobní obranu všech dob a zároveň posouvá funkce, spolehlivost a odolnost na další úroveň. Všechny funkce původní plné velikosti s úderníkem nyní k dispozici v kompaktním rámu vhodném pro každodenní nošení. Taurus G3c poskytuje dokonalou rovnováhu síly a výkonu pro jakoukoli sebeobrannou situaci. Zásobník 12+1 ran.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pistole TAURUS G3C

Doplňkové parametry

Kategorie: Střelné zbraně
Ráže: 9 mm luger (9x19)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Taurus je největší výrobce krátkých zbraní na světě

Taurus je zbrojovka s 82letou historií a dobrou pověstí. Slovo Taurus znamená v latině býk. Býk od pradávna představuje sílu a ráznost. Taurus je tímto konceptem inspirován. Díky tomu se Taurus stal největším prodejcem krátkých zbraní na světě, co se objemu týče.

Společnost sídlí v São Leopoldo v Rio Grande do Sul a má dvě výrobní jednotky: jednu v Bainbridge v Georgii (USA) a druhou ve státě Harijána v Indii. Taurus má kompletní portfolio výrobků, které se skládá z revolverů, pistolí, samopalů, pušek, karabin, kulovnic i brokovnic. Zbraně Taurus naleznete na civilnímu, vojenskému a policejnímu trhu v Brazílii a ve více než 100 zemích.

Zbraně Taurus jsou skvělou volbou pro střelce, kteří hledají dobrý poměr mezi cenou a kvalitou. Nenechte se zmýlit, že se jedná pouze o levnou alternativu známějších značek. Řada modelů je podobná pistolím Beretta, revolverům Smith & Wesson, apod, kterým dnes může směle konkurovat. Velké oblibě především mezi začínajícími střelci se těší cenově dostupná varianta postavená na platformě AR-15 v podobě Taurus T4.