Zavírací nůž SOG Terminus Satin

Kód: TM1001-BX
1 559 Kč 1 288,43 Kč bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Terminus je všestranný zavírací nůž od americké firmy SOG s kombinovaným ostřím a klipem, který lze využít nejen při každodenním nošení v domácnosti, dílně nebo v přírodě. Jeho pohodlný úchop a ovládaní zaujmou nejednoho uživatele.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Terminus je všestranný zavírací nůž. 


Firma SOG sídlí v USA v Lynnwodu ve státě Washington. 
Výrobky firmy SOG lze rozdělit do třech kategorií. Na nože s pevnou čepelí, zavírací nože a nářaďové nože. Každá z těchto kategorií je zastoupena poměrně bohatým sortimentem modelů. 
Zavádění nových nápadů do výroby a konstrukce, to je to co učinilo ze jména SOG značku, na kterou se můžete vždy spolehnout.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zavírací nože
Váha: 82 g
Délka čepele: 7,62 cm
Délka zavřeného nože: 10,16 cm
Materiál čepele: 5CR13MOV
Materiál rukojeti: G10
Tvrdost: RC. 58-60
Kód výrobce: TM1001-BX
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příběh začíná ve Vietnamu, kde členové vysoce klasifikované americké jednotky speciálních operací - známé jako MACV-SOG - nesli do tajných misí jedinečný bojový nůž do džungle. O několik let později, v roce 1986, tento nůž inspiroval mladého designéra jménem Spencer Frazer k založení speciálních nožů SOG. Jeho poslání: reprodukovat původní nůž SOG Bowie a vzdát hold speciální operační jednotce, která jej vytvořila. Z toho, co začalo jako jediný pamětní model, se brzy stala celá řada inovativních nástrojů - ověřených v terénu americkými speciálními jednotkami, dokonce oceněných jako nůž Navy SEAL volby. Dnes jsou nože SOG s jistotou přenášeny i do těch nejnáročnějších situací. Vyrobeno z tradice, kalené v terénu, vylepšené pro vás.

SOG