Puškohled Meopta ZD 6-24x56 RD

Kód: O0102100
Značka: Meopta
27 000 Kč 22 314,05 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
23.4.2024
Možnosti doručení

Špičkový puškohled pro střelbu na dlouhé vzdálenosti. Nabízí výbornou světelnost a podsvícený kříž MilDot2 s dálkoměrnou stupnicí, která vám usnadní odhad vzdálenosti cíle. Velké kolo paralaxy umístěné na boční straně puškohledu (SF- Side Focus) umožňuje plynulou korekci od 25 metrů do nekonečna. Rektifikační krok činí 1/4 MOA. Vysokou odolnost zaručuje 30mm tubus z kvalitní hliníkové slitiny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nejvýkonnější puškohled pro špičkové odstřelovače je navržen pro střelbu na dlouhou vzdálenost a osvětlený záměrný obrazec MilDot 2 s dálkoměrnou stupnicí slouží k přesnému odhadu vzdálenosti cíle. Točítko pro nastavení paralaxy je umístěno na boku puškohledu, rozsah korekce paralaxy je od 25 metrů do nekonečna.

Osvětlení záměrného obrazce umožňuje rychlé nastavení v závislosti na světelných podmínkách při denní i noční střelbě. Přesná taktická točítka s krokem 1/4 MOA v rozsahu 80 MOA. Tubus o průměru 30mm je vyroben z jednoho kusu nejkvalitnější hliníkové slitiny používané v leteckém průmyslu.

Prodloužená záruka 2 + 8  let při registraci!

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Puškohledy
Zvětšení: 6-24x
Průměr objektivu: 56 mm
Průměr tubusu: 30 mm
Podsvícení: Ano
? Fokální rovina: Druhá
Oční reliéf: 95 mm
Korekce dioptrií: +3 / -3 dpt
Paralaxa: 25 m až ∞
Délka: 386 mm
Hmotnost: 868 g
Zorné pole: 5,9 - 1,6 m
Světelnost objektivu: 90 - 92%

Puškohled Meopta ZD

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Meopta Přerov – kvalitní česká optika

Mnoha českým střelcům a myslivcům napříč generacemi se při vyslovení slova puškohled vybaví tuzemská Meopta Přerov. Není se čemu divit, protože přerovská značka vyrábí optiku již od roku 1933. V portfoliu značky naleznete optiku pro průmyslové aplikace, vojenské účely, sportovní střelbu a lov.

Meopta puškohledy – na lov a sportovní střelbu

Zasáhnout cíl na dlouhou vzdálenost i za zhoršených světelných podmínek vyžaduje nejen zručnost, ale i kvalitní výbavu. Například taktický puškohled Meopta ZD 6-24x56 má výbornou světelnost a podsvícený kříž s dálkoměrnou stupnicí, která vám pomůže určit vzdálenosti cíle.

Kolimátory Meopta pro dynamickou střelbu

Střelba s kolimátorem je mnohem pohodlnější a rychlejší než s pevnými mířidly, to potvrdí každý střelec. Kolimátory Meopta vynikají vysokou odolností a skvělým obrazem. Například model M-RAD je kompatibilní i s noktovizory, takže vás ani tma nezastaví.