Pistole samonabíjecí AREX ZERO 1 TC, šedá + rozšířené tlačítko zásobníku

Kód: Z0102208
24 790 Kč 20 487,60 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
8.2.2023
Možnosti doručení

Samonabíjecí pistole s vnějším kohoutem AREX ZERO 1 ráže 9 mm Luger v provedení Tactical Compact se závitem na hlavni, rozšířeným tlačítkem zásobníku a přípravou na kolimátor. Konstrukčně je zde patrná inspirace pistolí Sig Sauer P226, spoušť DA/SA má plynulý chod a krátký reset, rukojeť je příjemně ergonomická a sedne zejména střelcům s větší rukou. Pistole má rám ze slitiny hliníku, prodloužený rail, zvýšená mířidla, zásobník na 20 ran, oboustranné vypouštění zásobníku i oboustrannou manuální pojistku. Záchyt závěru slouží zároveň jako vypouštěcí páka kohoutu. Na horní hraně závěru je umístěn výstražník náboje v komoře. V sadě jsou také 4 destičky pro montáž kolimátoru. Závit hlavně je M13,5x1.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompaktní taktická verze samonabíjecí pistole AREX ZERO 1 disponuje závitem na hlavni, přípravou na kolimátor a rozšířeným tlačítkem zásobníku. Na první pohled je patrná insprace Sig Sauer P226, kterou se slovinská zbrojovka nijak netají.

Zero 1 Tactical má rám ze slitiny hliníku, prodloužený rail a zvýšená mířidla. Rukojeť je příjemně ergonomická a sedne zejména střelcům s větší rukou. Spoušť DA/SA má plynulý chod a krátký reset. Výrobce zbraň dodává v kufříku se dvěma zásobníky na 18 ran. Oboustranné vypouštění zásobníku a manuální pojistka jsou snadno dosažitelné pro leváky i praváky. Záchyt závěru slouží zároveň jako vypouštěcí páka kohoutu, což usnadňuje manipulaci. Na horní hraně závěru je umístěn dodatečný bezpečnostní prvek v podobě výstražníku signalizujícího náboj v komoře.

S životností přesahující 30 000 ran vyhovuje pistole AREX ZERO 1 přísným vojenským normám na spolehlivost a prošla testy v extrémních teplotách, náročném prostředí i pádovými zkouškami.

V sadě jsou také 4 destičky pro montáž kolimátoru. Závit hlavně pro montáž tlumiče je M13,5x1.

Více informací o konstrukci, ergonomii, bezpečnostních prvcích a jednotlivých variantách pistole Arex Zero 1 se dočtete v našem obsáhlém článku.

Obsah balení

- Pistole Arex Zero 1 Tactical Compact
- 2x zásobník (kapacita 20 ran)
- 4x destička pro montáž kolimátoru
- Čištění

Dostupné barevné varianty jsou: černá, písková, zelená, šedá nebo speciální niklované varianty.

Montážní destičky pro kolimátor (Trijicon, C-More, Shield, JPoint, Doctor, Insight, Meopta, Vortex):

Nejzajímavější část testu v čase 5:05 - 12:18 ZERO 1 projde všemi částmi bez problému, SIG se zasekne už na hlíně.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost AREX zahájila výrobu již před 25 lety ve strojním průmyslu, kde si zaslouženě vydobyla své místo na trhu. Kvalitu a přesnost přenesla postupem času i do zbrojního odvětví, kterým se začala odebírat, přičemž výrobní procesy musely projít několikanásobnou inovací a díky novým nápadům a kreativnímu inženýrství dnes vyrábí pistole na špičkové úrovni.

Hlavním cílem společnosti bylo dosáhnout toho, aby uspokojili všechny potřeby uživatele, což vedlo k univerzálně vhodným samonabíjecím pistolím. Každý model pistolí je specificky navržen tak, aby se spolehlivě přizpůsobil daným výzvám a splnil i náročné podmínky užívání. Všechny modely pistolí AREX mají identické oboustranné ovládací prvky a vnitřní konstrukci, ale liší se vnějšími rozměry, délkou hlavně a kapacitou zásobníku.

Díky vylepšení a odstranění všech slabin jsou tyto pistole v ráži 9 mm Luger velice vyhledávané po celém světě zejména u ozbrojených státních složek. S životností přesahující 30 000 ran vyhovují přísným vojenským normám na spolehlivost a prošla testy v extrémních teplotách, náročném prostředí i pádovými zkouškami.

Video z návštěvy zbrojovky Arex Defense ve Slovinsku.