Čistící podložka s návodem pro AREX ZERO 1

Kód: 202345
Značka: AREX
500 Kč 413,22 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení

Čistící podložka na ruční palné zbraně s rozloženým pohledem a doprovodným seznamem dílů pro pistole AREX Zero 1Neoprenová protiskluzová podložka zaručí, že se vaše zbraň nepoškrábe a udrží vše na svém místě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čistící podložka na ruční palné zbraně s rozloženým pohledem a doprovodným seznamem dílů pro pistole AREX Zero 1Neoprenová protiskluzová podložka zaručí, že se vaše zbraň nepoškrábe a udrží vše na svém místě. Tato podložka zabrání jakémukoliv pronikání škodlivých chemikálií, olejů a nečistot k vašemu stolu.

Podložka na čištění zbraní měří  39,5 x 59,9 cm.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přední světový výrobce zbraní, munice a cvičného střeliva

Společnost AREX zahájila výrobu již před 25 lety ve strojním průmyslu, kde si zaslouženě vydobyla své místo na trhu. Kvalitu a přesnost přenesla do zbrojního odvětví.  Dnes AREX vyrábí nejen pistole na špičkové úrovni, ale také patří mezi přední světové výrobce zbraňových komponentů, cvičného střeliva a střeliva pro soupeřský systém výcviku, nábojových pásů apod. Zajímavostí je, že slovinskou zbrojovku vlastní Česká investiční skupina RSBC.

Minimální garance výstřelů u pistolí AREX přesahuje 50 000 ran

Pistole AREX v ráži 9 mm Luger jsou velice oblíbené po celém světě, zejména u ozbrojených státních složek. S garancí minimálně 50 000 ran u každého modelu vyhovují přísným vojenským normám. Bez jediného zaváhání prošly náročnými testy v extrémních teplotách, prašném a vlhkém prostředí i pádovými zkouškami. AREXy svou spolehlivostí konkurují i notoricky známému Glocku. Pokud se chcete o odolnosti těchto pistolí dozvě

Nekupujte zajíce v pytli! Vyzkoušejte si AREX na vlastní kůži

V našem AREX Dealer lokátoru jsou vyznačeni prodejci značky AREX, certifikovaní zbrojíři a střelnice. Sledujte také termíny předváděcích akcí DEFENDIA RANGE, které pořádáme po celé ČR a kde si můžete zdarma vyzkoušet nejen AREX, ale i Unbranded AR, ZRODelta a další zbraně z naší nabídky.

Video z návštěvy zbrojovky Arex Defense ve Slovinsku.